KURUMSAL

2008 yılında Adana’da kurulan ve bünyesine kattığı seçkin personel ile en iyi hizmeti profesyonel bir biçimde sağlayan firmamız; Web Tasarımda olduğu kadar Google Adwords Arama Motoru Optimizasyonu ve 3D Modelleme yazılımlarında da lider firmalardan biri olmuştur.

Sektöründe, yenilikleri kullanma konusunda öncü bir şirket olan KOBİMSEO, sorumluluğunun bilincinde olarak, kaliteli ve hızlı hizmetin yanısıra, uygun fiyat politikasıyla daima yanınızda olmayı ve sizler için en uygun çözümleri üretmeyi hedeflemiştir.

Kusursuz hizmet anlayışını güvenilir hizmet anlayışıyla birleştiren

KOBİMSEO ’nın amacı yaratıcı ve etkili olmaktır. Firmamız bu yetkinliği, ekip ruhu ve yüksek aidiyet duygusuyla çalışan profesyonel tasarımcılarla, yazılımcılarla ve reklam uzmanları ile sağlamaktadır. Genellikle göz dolduran etkileyici referansları ile tercih edilen firmamız sektöre pek çok alanda öncülük ederek lokomotif görevini hedeflemiştir.

KOBİMSEO  profesyonel ve entelektüel ekibimizin özverili katkılarıyla, kurumsal ve kurumsal olmayan iş süreçlerine uygun çözümler üreten yenilikçi ve rekabetçi bir kurum kimliğine sahiptir. Hızla değişen ve baş döndürücü bir şekilde gelişen bilişim sektöründe ki yenilikleri takip eden, dinamizmi yakalamış ekibimiz, rekabetçi piyasa koşullarında sizleri hedef kitleniz ile günün her saatinde buluşturmanın gururunu yaşamaktadır.
Kobimse firmamız Adana web tasarım  firmalrı arasında kısa zamanda uzun mesafeler katetmiştir .SEO ne demek GOOGLE rama motoruda kendinize üst sıralarda yer bulmaktır.Kobimseo firması SEO lu web tasarımda Adanada google istediği kalitede sitelere imza attığı için google bu faydalı sielere kendi bünyesnde kaliteli bulduğu için yer vermektedir

EKİBİMİZ

ÖMER ÇAM AJANS BAŞKANI

HER ADIMDA YANINIZDAYIZ!